Контактирајте нас

Хебеи Фаие Цо., Лтд.

Телефон: 0086-311-85108245

ВхатсАпп:0086-18032435560

Мобилни: 0086-18032435560

Вецхат: 0086-18032435560

Скипе:раи_зхао24

Додајте: Соба 1203, Б блок, Интернет торањ, НО 88 Вест Санзхуанг улица, Ксинхуа округ, Схијиазхуанг, 0500

kefu